کسب درآمد

دوست عزیز سلام

پس از ورود و ثبت نام در سایت تی نی نو شما می توانید به سه روش کسب درآمد نمایید:

  • فروشنده شوید:

از طریق منو بالا به صفحه فروشنده شوید رفته و پس از مشاهده فیم آموزشی و پرکردن فرم مربوطه به خانواده بزرگ تی نی نو ملحق شده و کالاهای خود را در سایت به فروش رسانید.

  • بازاریاب شوید:

در سایت تی نی نو سه دسته بازایاب وجود دارد.

  1. بازاریابی از طریق اشتراک گذاری لینک محصول: پس از مراجعه به پنل کاربری خود و با انتخاب گزینه بازاریابی، لینک ایجاد شده را برای دوستانتان ارسال نمایید و با هر خرید موفق آن ها پورسانت دریافت نمایید.
  2. بازاریابی از طریق دعوت به عضویت در سایت: بعد از وارد شدن به حساب کاربری خود، وارد کیف پول شوید. سپس با کلیک روی گزینه ارجاعات لینک بازاریابی اختصاصی خود را مشاهده می کنید. با اشتراک گذاری این لینک و عضویت  دوستانتان، از تی نی نو پاداش دریافت نمایید.
  3. بازاریابی ازطریق دعوت فروشگاه: با دعوت از فروشگاه های جدید به تی نی نو از طریق فرم عضویت صفحه فروشنده شوید و وارد کردن شماره موبایل شما به عنوان کد معرف، در ازای عضویت و وارد کردن 30 کالا توسط فروشنده، پاداش دریافت نمایید.
  4. بازاریابی از طریق ورود محصولات فروشندگان:در این روش پس از دعوت فروشگاه جمع آوری اطلاعات محصولات آن فروشگاه نیز توسط شما صورت میگیرد،در ازای هر محصول پاداش دریافتد خواهید کرد.

 

  • فروش کالای دست دوم:

با مراجعه به قسمت کالاهای دست دوم، می توانید کلیه کالاهای نو و دست دوم خود را برای فروش آگهی نمایید.

بستن
مقایسه