ضمانت اصل بودن کالا

اصالت تمامی کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی تی نی نو از سوی این فروشگاه تضمین شده می باشد، به این معنی که تمامی اجناس و کالاهایی که توسط فروشگاه تی نی نو به فروش میرسند برند اصلی و کاملا مطابق با ویژگی های ذکر شده در صفحه مشخصات محصول بوده و همچنین گارانتی محصولات از طرف خود شرکت های سازنده داخلی و نمایندگی‌های معتبر و یا نمایندگی‌های معتبر شرکت‌های خارجی میباشد، بنابراین تی نی نو محصولات ارائه شده در وبسایت را با گارانتی اصلی و معتبر به خریداران گرامی عرضه میکند. در مورد قانونی بودن اجناس نیز باید اعلام کنیم که تی نی نو تنها کالا‌های دارای هولوگرام و برچسب مجوز معتبری که در کارخانجات مجاز و معتبر داخلی تولید شده و یا از مجاری قانونی ورسمی کشور وارد گردیده اند به فروش رسانده و قانونی بودن اجناس را نیز تضمین میکند.

 اکثرمحصولات ارائه شده در وب سایت توسط تولیدکننده و یا نمایندگان رسمی آن برند در ایران  و گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی ،پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و تی نی نوهیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

 بنابراین کلیه کالاهایی که در تی نی نو عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو است که تی نی نو اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

بستن
مقایسه