درباره ما

با توجه به توسعه روز افزون اینترنت و گسترش روش های ارتباط جمعی سایت تی‌نی‌نو برآن شده که کلیه نیاز های والدین گرامی را چه (مادی و چه معنوی) تنها با یک کلیک و به بهترین وجه برآورده سازد.
تی‌نی‌نو یک وب سایت نیست یکی از اعضای خانواده شما می‌باشد که بی صبرانه منتظر استقبال از هدیه خداوندی شماست. این عضو از خانواده تلاش کرده تا بستری فراهم  آورد که شما مادر مهربان و پدر گرامی دغدغه ای به جز نگهداری از دلبند خود نداشته باشید، تمامی نیاز های شما در نظر گرفته شده و پاسخ مناسب برایشان فراهم گشته است.

در کنار اشتیاق اضافه شدن یک نوزاد به محیط گرم خانواده ،همیشه چالش هایی هم درپیش روی پدر و مادر ایجاد خواهد شد. از لحظه ای که خبر بارداری مادر به گوش اعضای خانواده میرسد باید مقدماتی فراهم گردد تا دوران بارداری مادر ،نوزادی و کودکی این موهبت الهی به نیکی سپری گردد.

به راحتی و در حالی که جگر گوشه خود را در آغوش دارید با یک کلیک خرید کنید. محصولات ما شامل برند های معتبر دنیا با قیمت متنوع هستند که هرکس را با هر سلیقه و توان خرید راضی خواهد کرد. سعی شده تا سفارشات با بهترین بسته بندی و در سریعترین زمان ممکن به دست شما خریداران محترم برسد. ما کیفیت را به همراه آرامش برایتان به ارمغان می آوریم.

همچنین در این وب سایت این امکان فراهم شده که در صورت تمایلتان اجناسی را که برایتان مصرفی ندارد (نو و دست دوم) بصورت مستقیم و بدون واسطه در معرض فروش گذارید و به درآمد برسید.

از دیگر امکانات این وب سایت بینظیر بخش خدمات مشاوره پزشکی و روانشناسی میباشد. والدین نمونه والدین بی عیبی نیستند گاهی خسته میشوند ،دلگیر میشوند ،با مشکلات دست و پنجه نرم میکنند و نیاز به درد دل و مشاوره دارند. پزشکان و کارشناسان متبحر این بخش در تمام مدت شبانه روز آماده همفکری با شما می باشند.

از دیگر امکانات این وب سایت بخش انجمن آن میباشد که محیطی کاملا دوستانه برای تبادل نظرات و تجربیات شما خوبان با یکدیگر است. ما ایران را به خانه ای بزرگ بدل کردیم و اعضای خانواده را در کنار هم به گفتگو مینشانیم.

این سایت دارای مجوز و نماد اعتماد الکترونیک میباشد که بعد از بررسی و اعتبار سنجی به کسب و کارهایی اعطا میشود که شرایط لازم را در زمینه فروش اینترنتی داشته باشند.

بستن
مقایسه